KEJ

UPRAVA

Miodrag Maksimović, dipl.inž.arh. – vlasnik misa@kej.rs

Filip Maksimović, dipl.ekon. – generalni direktor filip@kej.rs

David Maksimović, dipl.inž.arh. – direktor investicija david@kej.rs

Sava Ranković, dipl.ekon. – finansijski direktor sava@kej.rs

Milovan Kovačević, dipl.građ.inž. – tehnički direktor milovan@kej.rs

KEJ

SEKTOR REALIZACIJE

IZVRŠNI SEKTOR

Ljubo Kukolj , građ.tehn. – direktor projekta ljubo@kej.rs

Borivoj Jakovljević , građ.tehn. – direktor projekta bora@kej.rs

Veljko Gačević, mast.građ.inž. – direktor projekta veljko@kej.rs

SEKTOR ADMINISTRACIJE

Dragana Radosavljević, dipl.ekon. – šef administrativnog sektora dragana.radosavljevic@kej.rs

Branka Šumarac Kovačević, struk.inž.građ. – administrator projekta branka.kovacevic@kej.rs

Anđelka Petrović , građ.tehn. –  administrator projekata   andjelka@kej.rs

Milena Beljić, maturant gimnazije – administrator projekta milena@kej.rs

PROJEKTNI BIRO

Andrijana Maksimović, mast.inž.arh. – šef projektnog biroa andrijana@kej.rs

Jelena Marković, mast.inž.arh. – projektant jelena@kej.rs

Una Unković, mast.inž.arh. – projektant una@kej.rs

Natalija Malešević, mast.inž.arh. – projektant  natalija@kej.rs 

Lazar Ćirić mast.inž.arh. – projektant lazar@kej.rs 

Tatjana Milutinović mast.inž.arh. – projektant tanja@kej.rs

Saša Milovanović, dipl.inž.arh. – projektant sasa.milovanovic@kej.rs

Sanja Pavlović, mast.inž.arh. – projektant sanja.pavlovic@kej.rs

Ana Rasulić, mast.inž.arh. – projektant ana.rasulic@kej.rs

Slobodan Živanović, dipl.građ.inž. – boban@kej.rs

IZVOĐENJE

Miomir Todorović, dipl.inž.građ. – šef gradilišta  tosa@kej.rs

Stanimir Vasiljević, dipl.inž.građ. – šef gradilišta  stanimir@kej.rs

Slavoljub Marković, dipl.inž.građ. – šef gradilišta  slavoljub@kej.rs

Nikola Vujić, građ.inž. –  šef gradilšta   nikola.vujic@kej.rs

Marija Stoiljković, dipl.inž.građ. –  šef gradilišta marija.stoiljkovic@kej.rs

Danilo Arsović, mast. inž.građ. – poslovođa gradilišta danilo@kej.rs

Nenad Grujić, građ.tehn. – poslovođa gradilišta nenad.grujic@kej.rs

Dragana Vujkov, dipl.inž.građ. – poslovođa gradilišta dragana.vujkov@kej.rs

Mirko Ristivojević, građ.inž. – poslovođa gradilišta mirko.ristivojevic@kej.rs

Nataša Pašić, građ.tehn. – šef gradilišta natasa@kej.rs

Strahinja Poznanović, dipl.građ.inž. – šef gradilišta strahinja@kej.rs

Marijan Sklizović, mr inž.građ. – šef gradilišta marijan@kej.rs

Lela Nikolić, dipl.inž.arh. – šef gradilišta lela@kej.rs

Gordana Petrović, struk.inž.građ. – šef gradilišta gordana@kej.rs

Dragan Krstić, građ.teh. – šef gradilišta

Vladan Đukanović, dipl.građ.inž. – šef gradilišta vladan@kej.rs

KEJ

SEKTOR KOMERCIJALE I LOGISTIKE

KOMERCIJALA

Dušan Milanović, građ.teh. – šef komercijale  dusan@kej.rs

Jovana Jakovljević, građ.teh.  –  komercijalista  jovana@kej.rs

Dejan Stanimirović, maš.tehn. –  komercijalista  dejan@kej.rs

Boško Bošković, dipl.ekon. – komercijalista bosko@kej.rs

Slađana Đermanović, mast.inž.građ. – komercijalista sladjana@kej.rs

LOGISTIKA

Zoran Kulinčević, šef voznog parka  zoran@kej.rs

Gorica Ostojić Petranović, dipl.inž.saobr. – logistika  logistika@kej.rs

Milisav Marković –  logistika i vozač

Slobodan Stanojević – logistika i vozač

Milovan Petrović –  logistika i vozač

Dejan Radovanović – vozač

Milan Ostojić – vozač

Dušan Vlajković – vozač

Branko Pantelić – vozač

Novak Milutinović – vozač

Nikola Stanković – bagerista

MAGACIN

Dušanka Mihailović, dipl.prostorni planer – šef magacina dusanka@kej.rs 

Filip Janković – radnik

Milan Stojanović – radnik

Milovan Divnić – radnik

Veran Pošarac – radnik

KEJ

FINANSIJSKI SEKTOR

Branka Nikolić , ekon. – računovodstvo branka@kej.rs

Milica Milanović , ekon. – računovodstvo milica@kej.rs

Jelena Pavlović, ekon. –  finansije racunovodstvo@kej.rs

Stafan Dostanić, dipl.ekon. – računovodstvo stefan.dostanic@kej.rs

KEJ

POSLOVNI SEKTOR

Dragana Ljiljak –  poslovni sekretar  dragana@kej.rs

Vukašin Vlajković, dipl.prav. – vukasin@kej.rs

Aleksandra Marić, dipl.menadž.ljud.res. – sekretarica   aleksandra@kej.rs

Dubravka Rabrenović, mast.inž.građ.  –  tehnička priprema  dubravka@kej.rs

Ivanka Jevtić, mast.inž.građ. –  šef tehničke pripreme  ivanka@kej.rs

Kristina Brašnjović, dipl.građ.inž. – tehnička priprema kristina@kej.rs

Mladen Rakić, struk.inž.građ. – tehnička priprema mladen@kej.rs