KEJ

UPRAVA

Miodrag Maksimović, dipl.inž.arh. – generalni direktor misa@kej.rs

Filip Maksimović, dipl.ekon. – poslovni direktor filip@kej.rs

Sava Ranković, dipl. ekon. – finansijski direktor sava@kej.rs

David Maksimović, dipl.inž.arh. – izvršni direktor david@kej.rs

KEJ

SEKTOR REALIZACIJE

IZVRŠNI SEKTOR

Milovan Kovačević, dipl.inž.građ. – direktor projekta    milovan@kej.rs

Miroslav Katanić, dipl.inž.građ. – direktor projekta      miroslav.katanic@kej.rs

Mirko Branković , dipl.inž.ele. – direktor projekta      mirko.brankovic@kej.rs

Milica Jevtić, dipl.ekon. – administrator projekata  milica.jevtic@kej.rs

Dragana Radosavljević, dipl.ekon. – administrator projekata    dragana.radosavljevic@kej.rs

Branka Šumarac-Kovačević, struk.inž.građ. – administrator projekata  branka.kovacevic@kej.rs

Anđelka Petrović , građ.tehn. –  administrator projekata   andjelka@kej.rs

PROJEKTNI BIRO

Andrijana Maksimović, dipl.inž.arh. – šef projektnog biroa andrijana@kej.rs

Jelena Marković, dipl.inž.arh. – projektant jelena@kej.rs

Una Unković, dipl.inž.arh. – projektant una@kej.rs

Natalija Malešević, dipl.inž.arh. – projektant  natalija@kej.rs

IZVOĐENJE

Nataša Pašić, građ.tehn. – zamenik izvršnog direktora natasa@kej.rs

Miomir Todorović, dipl.inž.građ. – šef gradilišta  tosa@kej.rs

Stanimir Vasiljević, dipl.inž.građ.  stanimir@kej.rs

Filip Krgović, građ.tehn. filip.krgovic@kej.rs

Borivoj Jakovljević , građ.tehn. – šef gradilišta  bora@kej.rs

Ivan Aleksić, dipl.inž.arh. – šef gradilišta  ivan@kej.rs

Nenad Milovanović, dipl.inž.građ. –  šef gradilišta  nenad@kej.rs

Jasmina Branković, dipl.inž.građ. –  šef gradilišta  jasmina.brankovic@kej.rs

Bojana Žujović, dipl.inž.arh. –  šef gradilišta  bojana@kej.rs

Ljubo Kukolj , građ.tehn. – šef gradilišta   ljubo@kej.rs

Nemanja Jakovljević , dipl.inž.građ. – šef gradilišta  nemanja@kej.rs

Slavoljub Marković, dipl.inž.građ. –   šef gradilišta  slavoljub@kej.rs

Aleksandar Kuzmanović, dipl.inž.građ.  –  šef gradilišta  aleksandar.kuzmanovic@kej.rs

Nikola Vujić, građ.inž. –    šef gradilšta   nikola.vujic@kej.rs

KEJ

SEKTOR KOMERCIJALE I LOGISTIKE

KOMERCIJALA

Dušan Milanović, građ.teh. – šef komercijale  dusan@kej.rs

Jovana Jakovljević, građ.teh.  –  komercijalista  jovana@kej.rs

Marko Obradović, inž.maš.  –  komercijalista   marko.obradovic@kej.rs

Dušanka Mihailović, dipl.prostorni planer –  komercijalista   dusanka@kej.rs

LOGISTIKA

Zoran Kulinčević, šef voznog parka  zoran@kej,rs

Milisav Marković –  logistika i vozač

Vladimir Ristivojević – logistika i vozač

Slobodan Stanojević – logistika i vozač

Milovan Petrović –  logistika i vozač

MAGACIN

Milomir Savić, građ.inž.-  šef magacina  savic@kej.rs

Dejan Radovanović, magacioner – magacin@kej.rs

Filip Janković, pomoćnik magacionera

KEJ

FINANSIJSKI SEKTOR

Branka Nikolić , ekon. – računovodstvo branka@kej.rs

Milica Milanović , ekon. – računovodstvo milica@kej.rs

Jelena Pavlović, ekon. –  finansije racunovodstvo@kej.rs

Čedomir Vesić, ekon. –  računovodstvo  ceda@kej.rs

KEJ

POSLOVNI SEKTOR

Dragana Ljiljak –  poslovni sekretar  dragana@kej.rs

Aleksandra Marić, master menadž.  – sekretarica   aleksandra@kej.rs

Dubravka Rabrenović, dipl.inž.građ.  –  tehnička priprema  dubravka@kej.rs

Ivanka Jevtić, dipl.inž.građ. –   tehnička priprema  ivanka@kej.rs