KEJ

UPRAVA

Miodrag Maksimović, dipl.inž.arh. – vlasnik misa@kej.rs

Filip Maksimović, dipl.ekon. – generalni direktor filip@kej.rs

Sava Ranković, dipl. ekon. – finansijski direktor sava@kej.rs

David Maksimović, dipl.inž.arh. – izvršni direktor david@kej.rs

KEJ

SEKTOR REALIZACIJE

IZVRŠNI SEKTOR

Nataša Pašić, građ.tehn. – direktor projekta natasa@kej.rs

Milovan Kovačević, dipl.inž.građ. – direktor projekta    milovan@kej.rs

Miroslav Katanić, dipl.inž.građ. – direktor projekta      miroslav.katanic@kej.rs

Mirko Branković , dipl.inž.ele.     mirko.brankovic@kej.rs

Milica Jevtić, dipl.ekon.master – administrator projekata  milica.jevtic@kej.rs

Dragana Radosavljević, dipl.ekon. – administrator projekata    dragana.radosavljevic@kej.rs

Anđelka Petrović , građ.tehn. –  administrator projekata   andjelka@kej.rs

Vukašin Vlajković, dipl.prav. – vukasin@kej.rs

PROJEKTNI BIRO

Andrijana Maksimović, dipl.inž.arh. – šef projektnog biroa andrijana@kej.rs

Jelena Marković, dipl.inž.arh. – projektant jelena@kej.rs

Una Unković, dipl.inž.arh. – projektant una@kej.rs

Natalija Malešević, dipl.inž.arh. – projektant  natalija@kej.rs 

Ana Glušac, dipl.inž.arh. – projektant ana@kej.rs 

Lazar Ćirić dipl.inž.arh. – projektant lazar@kej.rs 

Tatjana Milutinović dipl.inž.arh. – projektant tanja@kej.rs

IZVOĐENJE

Miomir Todorović, dipl.inž.građ. – šef gradilišta  tosa@kej.rs

Stanimir Vasiljević, dipl.inž.građ. – šef gradilišta  stanimir@kej.rs

Borivoj Jakovljević , građ.tehn. – šef gradilišta  bora@kej.rs

Ivan Aleksić, dipl.inž.arh. – šef gradilišta  ivan@kej.rs

Ljubo Kukolj , građ.tehn. – šef gradilišta   ljubo@kej.rs

Slavoljub Marković, dipl.inž.građ. – šef gradilišta  slavoljub@kej.rs

Nikola Vujić, građ.inž. –  šef gradilšta   nikola.vujic@kej.rs

Veljko Gačević, master inž.građ. – šef gradilšta veljko@kej.rs

Jelena Milovanović, dipl.inž.građ. – poslovođa gradilišta jelena.milovanovic@kej.rs

Marija Stoiljković, dipl.inž.građ. –  šef gradilišta marija.stoiljkovic@kej.rs

Danilo Arsović, mast. inž.građ. – poslovođa gradilišta danilo@kej.rs

Jovan Mitić, dipl.inž.građ. – poslovođa gradilišta jovan.mitic@kej.rs

Nenad Grujić, građ.tehn. – poslovođa gradilišta nenad.grujic@kej.rs

Dragana Vujkov, dipl.inž.građ. – poslovođa gradilišta dragana.vujkov@kej.rs

Mirko Ristivojević, građ.inž. – poslovođa gradilišta mirko.ristivojevic@kej.rs

Mladen Rakić, struk.inž.građ. – poslovođa gradilišta mladen@kej.rs

Dalibor Dinić, građ.tehn. – poslovođa gradilišta dalibor.dinic@kej.rs

Davor Miladinov, dipl.inž.građ. -poslovođa gradilišta davor@kej.rs

KEJ

SEKTOR KOMERCIJALE I LOGISTIKE

KOMERCIJALA

Dušan Milanović, građ.teh. – šef komercijale  dusan@kej.rs

Jovana Jakovljević, građ.teh.  –  komercijalista  jovana@kej.rs

Marko Obradović, inž.maš.  –  komercijalista   marko.obradovic@kej.rs

Dušanka Mihailović, dipl.prostorni planer –  komercijalista dusanka@kej.rs 

Dejan Stanimirović, maš.tehn. –  komercijalista  dejan@kej.rs

LOGISTIKA

Zoran Kulinčević, šef voznog parka  zoran@kej.rs

Milisav Marković –  logistika i vozač

Slobodan Stanojević – logistika i vozač

Milovan Petrović –  logistika i vozač

Dejan Radovanović – vozač

Milan Ostojić – vozač

Dušan Vlajković – vozač

Milan Pištanac – mašinista

MAGACIN

Milomir Savić, građ.inž.-  šef magacina  savic@kej.rs

Filip Janković – radnik

Milan Stojanović – radnik

Jovan Topalović – pomoćnik magacionera

KEJ

FINANSIJSKI SEKTOR

Branka Nikolić , ekon. – računovodstvo branka@kej.rs

Milica Milanović , ekon. – računovodstvo milica@kej.rs

Jelena Pavlović, ekon. –  finansije racunovodstvo@kej.rs

Čedomir Vesić, ekon. –  računovodstvo  ceda@kej.rs

KEJ

POSLOVNI SEKTOR

Dragana Ljiljak –  poslovni sekretar  dragana@kej.rs

Aleksandra Marić, dipl.menadž.ljud.res. – sekretarica   aleksandra@kej.rs

Dubravka Rabrenović, dipl.inž.građ.  –  tehnička priprema  dubravka@kej.rs

Ivanka Jevtić, dipl.inž.građ. –  šef tehničke pripreme  ivanka@kej.rs

Branka Šumarac Kovačević, struk.inž.građ. – tehnička priprema  branka.kovacevic@kej.rs

Teodora Biševac, dipl.inž.građ. – tehnička priprema teodora@kej.rs